HP ProLiant DL380p Gen8 Server

dl380gen8Genel Bakış
HP ProLiant DL380p Gen8 Sunucu, gelecek nesil 2U 2 soketli raf sunucular için veri merkezi standartlarını belirliyor. Servis yeteneklerindeki geliştirilmiş yapılandırma esnekliği ve müşteriden esinlenen tasarım geliştirmeleri ile DL380p Gen8 Sunucu büyüyen küçük işletmelerin dinamik hesaplama gereksinimleri yanı sıra talep edilen veri merkezleri için mükemmel bir çözüm ve eşsiz performans sunuyor.

Müşteri Deneyiminin Yeniden Tanımlanması
Kullanıcıdan esinlenen tasarım özellikleri, veri kaybını önleyen HP SmartDrives, HP Akıllı Soket rehberleri, “çekin ve gidin” ray kiti seçenekleri ve diğer donanım bileşenlerine aletsiz erişim bulunmaktadır.
Entegre Yaşam Döngüsü Otomasyonu, ilk gömülü hazırlama aracı sunar, Aktif Sağlık İzleme ve sistem bakım yetenekleri tüm ProLiant sunucular üzerinde standart gömülüdür ve endüstri lideri HP iLO Yönetim Motoru kullanılarak inşa sağlar.
HP proaktif destek hizmetleri, kişiselleştirilmiş, basitleştirilmiş destek deneyimi, entegre endüstri lideri performans ve verimlilik sağlar.

Veri İşleme ve Depolamada Geliştirilmiş Kapasite ve Performans
HP SmartMemory, İş yükü performansını ve güç verimliliğini artırırken, gelişmiş hata işleme ile veri kaybı ve kesintileri önler.
HP SmartDrive teknolojisi servis yeteneklerini artırır ve simge tabanlı durum ekranı ve çıkarmayın led uyarı gibi özellikleri ile veri kaybını önler.
Intel ® Xeon ® işlemci E5-2600 ürün ailesi maksimum performans, bellek, G / Ç bağlantı ve bant genişliği sunar; talep yükleri için idealdir.

Enerji Verimliliğinde Lider
Hassas direkt soğutma için sunucu fanlarını kontrol eden ve soğutma maliyetlerinden tasarruf sağlayarak gereksiz fan gücünü azaltan sektördeki ilk sıcaklık sensörleri 3D dizisi.
Yüksek verimli 80+ sertifikalı HP Ortak Yuvalı Güç Kaynakları, 94% e kadar verimlilik (Platinum) sağlayabilir ve HP’nin Güç Keşfi Hizmetleri’ni destekler.
ENERGY STAR ® nitelikli sunucu yapılandırmaları müşterilerin enerji tasarrufu ve paradan tasarrufuna yardım konusundaki HP kararlılığını göstermektedir

Ayın Ürünü

logo-storagecraft

Draytek Vigor 3200 Multifunction Router
DrayTek Vigor 3200 Broadband Router 4 adet GigaBit WAN Portu bulunan Load Balance yönlendiricidir. .Devamı..

Teknoda A.Ş.

İletişim Adresi

TEKNODA TEKNOLOJİK ÜRÜNLER DAĞITIM VE PAZ. SAN. TİC. A.Ş
1362 Sokak No:55 Yemişçi İş Merkezi Daire:2-4 Montrö 35230 İzmir 35230, Türkiye
Telefon : +90 232 446 5040


View Larger Map