HP StorageWorks P4000 SAN

p4000sanNeden HP P4000 ?
P4000 SAN’ler kanıtlanmış bir veri depolama çözümü temeline dayanır. IT departmanlarına günümüzün yoğun veri akışı ile kolay, esnek ve düşük maliyetli bir yöntemle başa çıkmalarında yardımcı olur. P4000 nodlarına yerleşik SAN sanallaştırma yetenekleri ile geniş kapsamlı enterprise sınıfı veri depolama özelliklerine ve basitleştirilmiş yönetim imkanına sahip olacaksınız.

Önemli Özellikler ve Avantajlar
HP P4000 SAN geleneksel SAN’lerden farklı bir mimariye sahiptir. Geleneksel SAN’ler iki ayrı donanım ünitesinde performans için controller ve kapasite için disk raflarından oluşurken, HP P4000 SAN çözümü sanal veri depolama havuzuna sahiptir.

Maliyet ve sadelik
Birçok veri depolama mimarisi büyüme miktarına göre plan yaparak bugün gereğinden fazla alım yapmanızı gerektirir. P4000 SAN’ler sayesinde küçük bir SAN ile başlayıp, tamamı bir kullanıcı arayüzünden yönetilebilen yüzlerce terabayt’a kadar büyütebilirsiniz.

Ölçeklenebilir performans
P4000 SAN içindeki bütün P4000 nodlarının kaynakları kümelenmiş olduğundan, her yeni nod eklendiğinde tüm SAN’in kapasite ve performansı artar, bu da pahalı ve karmaşık olan controller upgrade ihtiyaçlarını ortadan kaldırır. P4000 nod ekleme işlemi online olarak, herhangi bir aksama yaşanmadan gerçekleştirilir.

Kullanılabilirlik
P4000 SAN’ler birçok system hatasına rağmen çalışmasını sürdürebilir,verileri online ve erişilebilir halde tutabilir.

Kolay ve sorunsuz yönetim
Bütün HP SAN, P4000 merkezileştirilmiş yönetim konsolu (centralized management console -CMC) üzerinden yönetilebilmektedir. Yönetici IP ağ üzerinden kolayca P4000 nodlarına bağlanabilir. Çoklu veri merkezi ve veri depolama birimleri nodların fiziksel olarak nerede olduğundan bağımsız
olarak tek bir monitor üzerinden yönetilebilir. CMC ayrıca, detaylı ve gerçek zamanlı veriler ve istatistikleri sunan entegre performans yönetim sistemi içerir. Storage Clustering, Network RAID,
Thin Provisioning, Application Integrated Snapshots, Remote Copy ve SmartClone gibi tüm yönetim özellikleri bütün HP P4000 SAN’lerde bulunmaktadır.

Ayın Ürünü

logo-storagecraft

Draytek Vigor 3200 Multifunction Router
DrayTek Vigor 3200 Broadband Router 4 adet GigaBit WAN Portu bulunan Load Balance yönlendiricidir. .Devamı..

Teknoda A.Ş.

İletişim Adresi

TEKNODA TEKNOLOJİK ÜRÜNLER DAĞITIM VE PAZ. SAN. TİC. A.Ş
1362 Sokak No:55 Yemişçi İş Merkezi Daire:2-4 Montrö 35230 İzmir 35230, Türkiye
Telefon : +90 232 446 5040


View Larger Map