Hakkımızda

zemin1.jpgİzmir’de küçük ve orta ölçekli işletmelere bilişim hizmet ve ürünleri sağlamak üzere 2004 yılında kurulmuş Teknoda Teknolojik Ürünler Anonim Şirketi, geçen süre içerisinde yeni teknolojileri yakından takip ederek dünyanın önde gelen teknoloji üreticileri ile işbirliğini artırmış, bilgi teknolojileri çözümleri konusunda birikimini tüm Türkiye sathında başarılı proje ve uygulamalara taşıyan önemli bir firma haline gelmiştir.

Teknoda, Yerel ve Geniş Alan Ağ Tasarımı, Sistem Entegrasyonu, Sunucu ve Veri Depolama Sistemleri, Sistem Optimizasyonu, Sanallaştırma, Bilgi Güvenliği, Bulut Bilişim, Kişisel Sistemler, Sistem Yönetimi, Danışmanlık, Teknik Destek Hizmetleri ve Satış Hizmetleri alanlarında çözümler sağlamaktadır. Sağlanan çözümler ve destek hizmetleri,küçük işletmelerin yanı sıra zamanla büyük kuruluşların proje yönetimi seviyesine ulaşmıştır.

Günümüz çağdaş iş yaşamının vazgeçilmezlerinden olan bilgi teknolojileri alanında, yüksek hizmet anlayışımızın tamamlayıcılarından olduğunu düşündüğümüz donanım, yazılım ve iletişim ürünlerini ihtiyaca göre hizmetlerimiz ve çözümlerimiz ile katma değerli olarak sunan bir kuruluş olarak çalışmalarımız devam etmektedir.
Sektörün her alanında etkili ve güçlü olabilmek için uzman kadrosunu her geçen gün geliştiren firmamız, bu yapı içerisinde ürün portföyünü ve sunduğu profesyonel hizmetleri pazarın gereksinimleri doğrultusunda güncelleyerek,kesintileri en aza indirgeyen, müşteri odaklı, maksimum verimlilikte, proaktif çalışmayı kendine ilke edinmiştir.
Kurumsal işletmelerin bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmak üzere, altyapı ve uzmanlıklarımızı kayıtsız olarak müşterilerimiz ile paylaşmakta, itibarlı hizmeti her şeyin üstünde tutmayı felsefe edinen uzman kadromuz ile sektörde öne çıkma yarışındayız.

Teknoda, kişisel ve platform uygulamaları yanı sıra yenilikçi baskı ve kopyalama çözümleri, akıllı ofis yardımcıları,iletişim teknolojilerine dayalı uçtan uca iş yönetimi çözümlerinde Artı Hizmet markası altında toplam çözüm ve hizmet sağlamaktadır

Ayın Ürünü

logo-storagecraft

Draytek Vigor 3200 Multifunction Router
DrayTek Vigor 3200 Broadband Router 4 adet GigaBit WAN Portu bulunan Load Balance yönlendiricidir. .Devamı..

Teknoda A.Ş.

İletişim Adresi

TEKNODA TEKNOLOJİK ÜRÜNLER DAĞITIM VE PAZ. SAN. TİC. A.Ş
1362 Sokak No:55 Yemişçi İş Merkezi Daire:2-4 Montrö 35230 İzmir 35230, Türkiye
Telefon : +90 232 446 5040


View Larger Map